Wandcontactdoos Decento zwart porselein - 2CHK203459C4301
Artikelnummer: 25689811 | Fabrikantnummer: 2CHK203459C4301 | EAN: 8592624099475
Het productnummer van de fabrikant is 2CHK203459C4301. Het EAN nummer is 8592624099475. Het interne artikelnummer is 25689811.
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Decento
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal fasen | 1 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Met doorlusvoorziening | Nee |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Keramiek |
| Schakelmateriaalbreedte | 87 mm |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Schakelmateriaalhoogte | 48 mm |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Schakelmateriaaldiepte | 87 mm |
| Aantal contactdozen | 0 |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 40 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |
| Categorieën |
Zwart
Stopcontacten Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaeger