Weidmuller ESG Device Marking, width: 17 MM, printed characters: without, polyester, - 2005110000
Artikelnummer: 26639210 | Fabrikantnummer: 2005110000 | EAN: 4050118390827
Het productnummer van de fabrikant is 2005110000. Het EAN nummer is 4050118390827. Het interne artikelnummer is 26639210.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
ESG
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Geel |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Breedte | 17 mm |
| Zelfklevend | Ja |
| Hoogte | 6 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Lengte | 0.1 mm |
| Metallic | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Weidmuller Safety relay max.switching current internal fuse [safety circuit]:
Artikelnummer: 20836372
Fabrikantnummer: 1303890000
Weidmuller Safety relay max. switching current internal fuse : 5 A (refer to de
Artikelnummer: 21424719
Fabrikantnummer: 1319270000
Weidmuller Safety relay max. switching current internal fuse : 5 A (refer to de
Artikelnummer: 21424778
Fabrikantnummer: 1303760000
Weidmuller SAFESERIES Safety Relay, max. switching current, internal fuse : 5 A, sil 3, en 6
Artikelnummer: 21424852
Fabrikantnummer: 2500980000
Weidmuller Safety relay sil 3 din en 61508 en iso 13849-1 (ple)
Artikelnummer: 21424956
Fabrikantnummer: 1319280000
Weidmuller Veiligheidsrelais 24 VDC
Artikelnummer: 22375089
Fabrikantnummer: 1304040000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26639210
Fabrikantnummer: 2005110000