Weidmuller SAFESERIES Safety Relay, max. switching current, internal fuse : 5 A, sil 3, en 6 - 2500980000
Artikelnummer: 21424852 | Fabrikantnummer: 2500980000 | EAN: 4050118514322
Omschrijving
Safety relay, Max. switching current, internal fuse : 5 A, SIL 3, EN 6
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2500980000. Het EAN nummer is 4050118514322. Het interne artikelnummer is 21424852.
| Klasse |
Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
SAFESERIES
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Geschikt voor controle van positieschakelaars | Nee |
| Geschikt voor controle van tactiele sensors | Nee |
| Geschikt voor controle van naderingsschakelaars | Nee |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Geschikt voor controle van noodstopcircuits | Nee |
| Geschikt voor controle van magneetschakelaars | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met goedkeuring volgens BG BIA | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Met terugkoppelkring | Nee |
| Met startingang | Nee |
| Geschikt voor controle van ventielen | Ja |
| Met goedkeuring volgens UL | Nee |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 1 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, met contact | 0 |
| Diepte | 114.1 mm |
| Hoogte | 117.3 mm |
| Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen | Nee |
| Model | Basisapparaat |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller SAFESERIES Safety Relay, max. switching current, internal fuse : 5 A, sil 3, en 6
Artikelnummer: 21424852
Fabrikantnummer: 2500980000