Weidmuller Filter Fan (cabinet), ip33, grey - 2557780000
Artikelnummer: 23611331 | Fabrikantnummer: 2557780000 | EAN: 4050118568424
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Filter fan (cabinet), IP33, grey
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2557780000. Het EAN nummer is 4050118568424. Het interne artikelnummer is 23611331.
| Klasse |
Ventilator voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Beschermingsgraad (IP) | IP33 |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Met filter | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Recirculatieventilator | Nee |
| Uitgevoerd als inschuifventilator | Nee |
| Geschikt voor 19 inch inbouw | Nee |
| Dakventilator | Ja |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Breedte | 470 mm |
| Hoogte | 470 mm |
| Diepte | 152 mm |
| Debiet, vrijuitblazend | 700 m³/h |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Met bescherming | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 212 - 245 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Aantal ventilatoren | |
| Meetvermogen | W |
| Geluidsemissie | dB(A) |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Weidmuller Filter Fan (cabinet), ip33, grey
Weidmuller Filter Fan (cabinet), ip54, white
Weidmuller Filter Fan (cabinet), ip54, white
Weidmuller Filter Fan (cabinet), ip54, white
Artikelnummer: 23611341
Fabrikantnummer: 2557790000
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product