Weidmuller Filter Fan (cabinet), ip54, white - 2557790000
Artikelnummer: 23611341 | Fabrikantnummer: 2557790000 | EAN: 4050118568431
Het productnummer van de fabrikant is 2557790000. Het EAN nummer is 4050118568431. Het interne artikelnummer is 23611341.
| Klasse |
Ventilator voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 290 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 95 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Recirculatieventilator | Nee |
| Uitgevoerd als inschuifventilator | Nee |
| Geschikt voor 19 inch inbouw | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Diepte | 100 mm |
| Met filter | Ja |
| Dakventilator | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Met bescherming | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Aantal ventilatoren | |
| Meetvermogen | W |
| Geluidsemissie | dB(A) |
| Debiet, vrijuitblazend | m³/h |
| Categorieën | Groepenkasten |
Weidmuller Filter Fan (cabinet), ip54, grey
Artikelnummer: 23611309
Fabrikantnummer: 2557770000
Weidmuller Filter Fan (cabinet), ip33, grey
Artikelnummer: 23611331
Fabrikantnummer: 2557780000
Weidmuller Filter Fan (cabinet), ip54, grey
Artikelnummer: 23611349
Fabrikantnummer: 2557810000
Weidmuller Filter Fan (cabinet), ip33, grey
Artikelnummer: 23611378
Fabrikantnummer: 2557820000