Weidmuller S-Series Cross-Connector (terminal), plugged, orange, 41 A, number of poles: 10 - 3077620000
Artikelnummer: 26636650 | Fabrikantnummer: 3077620000 | EAN: 4099987081825
Het productnummer van de fabrikant is 3077620000. Het EAN nummer is 4099987081825. Het interne artikelnummer is 26636650.
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
S-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Oranje |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Aantal overbrugde klemmen | 10 |
| Geïsoleerd | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Rastermaat | 8.2 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller S-Series Feed-Through terminal block, snap in, dark beige, 6 MM², 41 A, 1000 V,
Artikelnummer: 26561868
Fabrikantnummer: 3037380000
Weidmuller S-Series Feed-Through terminal block, snap in, blue, 6 MM², 41 A, 1000 V, numbe
Artikelnummer: 26561869
Fabrikantnummer: 3037390000
Weidmuller S-Series Pe Terminal, snap in, green/yellow, 6 MM², 1000 V, number of connectio
Artikelnummer: 26561870
Fabrikantnummer: 3037400000
Weidmuller S-Series Pe Terminal, snap in, green/yellow, 6 MM², 1000 V, number of connectio
Artikelnummer: 26636613
Fabrikantnummer: 3037430000
Weidmuller S-Series Feed-Through terminal block, snap in, blue, 6 MM², 41 A, 1000 V, numbe
Artikelnummer: 26636615
Fabrikantnummer: 3037420000
Weidmuller S-Series Feed-Through terminal block, snap in, dark beige, 6 MM², 41 A, 1000 V,
Artikelnummer: 26636616
Fabrikantnummer: 3037440000
Weidmuller S-Series Feed-Through terminal block, snap in, blue, 6 MM², 41 A, 1000 V, numbe
Artikelnummer: 26636617
Fabrikantnummer: 3037450000
Weidmuller S-Series Pe Terminal, snap in, green/yellow, 6 MM², 1000 V, number of connectio
Artikelnummer: 26636635
Fabrikantnummer: 3037460000
Weidmuller S-Series Feed-Through terminal block, snap in, dark beige, 6 MM², 41 A, 1000 V,
Artikelnummer: 26636638
Fabrikantnummer: 3037410000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26636650
Fabrikantnummer: 3077620000