Weidmuller S-Series Feed-Through terminal block, snap in, dark beige, 6 MM², 41 A, 1000 V, - 3037410000
Artikelnummer: 26636638 | Fabrikantnummer: 3037410000 | EAN: 4099987000154
Het productnummer van de fabrikant is 3037410000. Het EAN nummer is 4099987000154. Het interne artikelnummer is 26636638.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
S-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Beige |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Breedte | 8.2 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 10 mm² |
| Hoogte | 76.7 mm |
| Diepte | 57.6 mm |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1856750000 ne
Artikelnummer: 20218781
Fabrikantnummer: 1856750000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 2007130000 ne
Artikelnummer: 20832120
Fabrikantnummer: 2007130000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1046350000 ne
Artikelnummer: 20833872
Fabrikantnummer: 1046350000
Weidmuller A-series end bracket
Artikelnummer: 20832536
Fabrikantnummer: 1991920000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1856740000 ne
Artikelnummer: 20831819
Fabrikantnummer: 1856740000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1046370000 ne
Artikelnummer: 22372463
Fabrikantnummer: 1046370000
Weidmuller A-series end bracket
Artikelnummer: 22380720
Fabrikantnummer: 2475310000
Weidmuller Markering codering rijgklem 2448930000 ne
Artikelnummer: 22380352
Fabrikantnummer: 2448930000
Weidmuller A-series End Bracket, dark beige, TS 35, V-0, wemid, width: 6 MM, 130 °C
Artikelnummer: 23520758
Fabrikantnummer: 2661280000
Weidmuller S-Series End Plate for terminals, dark beige, height: 76.7 MM, width: 2.2 MM, V
Artikelnummer: 26636623
Fabrikantnummer: 3037600000
Weidmuller S-Series Cross-Connector (terminal), plugged, orange, 41 A, number of poles: 5,
Artikelnummer: 26636628
Fabrikantnummer: 3077610000
Weidmuller A-series End Bracket, light grey, TS 35, V-0, wemid, width: 6 MM, 130 °C
Artikelnummer: 26636173
Fabrikantnummer: 2661290000
Weidmuller A-series End Bracket, black, TS 35, V-0, wemid, width: 6 MM, 130 °C
Artikelnummer: 26636175
Fabrikantnummer: 2661300000
Weidmuller S-Series Cross-Connector (terminal), plugged, orange, 41 A, number of poles: 3,
Artikelnummer: 26636631
Fabrikantnummer: 3077590000
Weidmuller S-Series Cross-Connector (terminal), plugged, orange, 41 A, number of poles: 2,
Artikelnummer: 26636633
Fabrikantnummer: 3077580000
Weidmuller S-Series Cross-Connector (terminal), plugged, orange, 41 A, number of poles: 4,
Artikelnummer: 26636646
Fabrikantnummer: 3077600000
Weidmuller S-Series Cross-Connector (terminal), plugged, orange, 41 A, number of poles: 10
Artikelnummer: 26636650
Fabrikantnummer: 3077620000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26636638
Fabrikantnummer: 3037410000