Zijwand Univers ip41, vlakke uitvoering, 2200x600mm, ral7035 - FZ809EXF
Artikelnummer: 26586585 | Fabrikantnummer: FZ809EXF | EAN: 7611919456616
Het productnummer van de fabrikant is FZ809EXF. Het EAN nummer is 7611919456616. Het interne artikelnummer is 26586585.
| Klasse |
Zijwand/achterwand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Met slot | Nee |
| Geschikt als zijwand | Ja |
| Breedte | 2 mm |
| Geschikt als achterwand | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 2199 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | mm |
| Aantal hoogte-eenheden | |
| Rastermaat | mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26586585
Fabrikantnummer: FZ809EXF