3M HSR24/8 3000 krimpk bla.5M - 7000099159
Artikelnummer: 20444182 | Fabrikantnummer: 7000099159 | EAN: 8712403551585
Het productnummer van de fabrikant is 7000099159. Het EAN nummer is 8712403551585. Het interne artikelnummer is 20444182.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 5 m |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter na inkrimping | 8 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 24 mm |
| Wanddikte na krimpen | 1.1 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |