3M Gti3000 6.0/2.0MM blauw - 7000099245
Artikelnummer: 20444179 | Fabrikantnummer: 7000099245 | EAN: 8712403552384
Het productnummer van de fabrikant is 7000099245. Het EAN nummer is 8712403552384. Het interne artikelnummer is 20444179.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 1 m |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter na inkrimping | 2 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 6 mm |
| Wanddikte na krimpen | 0.65 mm |
| UL-toelating | Nee |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |