3M Krimpkous dunwandig HSR 3000 groen/geel Ø 6-2 MMX10 M - 7000099176
Artikelnummer: 20046785 | Fabrikantnummer: 7000099176 | EAN: 8712403551721
Het productnummer van de fabrikant is 7000099176. Het EAN nummer is 8712403551721. Het interne artikelnummer is 20046785.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 10 m |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter na inkrimping | 2 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 6 mm |
| Wanddikte na krimpen | 0.65 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 20046785
Fabrikantnummer: 7000099176