3M Gti 3000we krimpkous WT 18,0-6,0MM - 7000099221
Artikelnummer: 20444316 | Fabrikantnummer: 7000099221 | EAN: 8712403547786
Het productnummer van de fabrikant is 7000099221. Het EAN nummer is 8712403547786. Het interne artikelnummer is 20444316.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 1 m |
| Transparant | Nee |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter na inkrimping | 6 mm |
| Wanddikte na krimpen | 0.75 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 18 mm |
| UL-toelating | Nee |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |