3M Krimpkous dunwandig HSR 3000 rood Ø18-6MMX5M - 7000099145
Artikelnummer: 20444205 | Fabrikantnummer: 7000099145 | EAN: 8712403551448
Het productnummer van de fabrikant is 7000099145. Het EAN nummer is 8712403551448. Het interne artikelnummer is 20444205.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 5 m |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Rood |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter na inkrimping | 6 mm |
| Wanddikte na krimpen | 0.75 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 18 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |