3M Krimpkous dunwandig HSR 3000 groen/geel Ø18-6MMX5M - 7000099178
Artikelnummer: 20444233 | Fabrikantnummer: 7000099178 | EAN: 8712403551745
Het productnummer van de fabrikant is 7000099178. Het EAN nummer is 8712403551745. Het interne artikelnummer is 20444233.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 5 m |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter na inkrimping | 6 mm |
| Wanddikte na krimpen | 0.75 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 18 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |
Cellpack Krimpkous GR/GL SB18-6/7MTR
Artikelnummer: 23502349
Fabrikantnummer: 204312
Artikelnummer: 20444233
Fabrikantnummer: 7000099178