ABB Componenten AK600 Installatiekast, 48M, 4R, zonder deur, ral9016 - 2CPX032566R9999
Artikelnummer: 26649276 | Fabrikantnummer: 2CPX032566R9999 | EAN: 4011617325666
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX032566R9999. Het EAN nummer is 4011617325666. Het interne artikelnummer is 26649276.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
AK600
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 339 mm |
| Inbouwdiepte | 55 mm |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 99 mm |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Inwendige diepte | 55 mm |
| Type sluiting | Drukknop |
| Inbouwbreedte | 255 mm |
| Aard-verbindingsblok | Ja |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Nulleider verbindingsblok | Ja |
| Hoogte | 703 mm |
| Met DIN-rail | Ja |
| Inbouwhoogte | 656 mm |
| Aantal openingen voor stopcontacten | 0 |
| Aantal rijen | 44 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Abb Combiline afdekprofiel voor kast/lessenaar kunststof 214MM wit
Artikelnummer: 11147080
Fabrikantnummer: 2CPX062385R9999
ABB Componenten UK600 Verbindingsbrug T.B.V klemmenblok
Artikelnummer: 23554345
Fabrikantnummer: 2CPX062763R9999
ABB Componenten UK600 Kastsluiting Incl. slot, met 2 sleutels
Artikelnummer: 23665556
Fabrikantnummer: 2CPX031412R9999
ABB Componenten UK600 Draadhouder Uk600 serie, set Á 10 ST.
Artikelnummer: 24096574
Fabrikantnummer: 2CPX031420R9999
ABB Componenten UK600 Din-Rail binnenwerk, 4-rijen, uk64
Artikelnummer: 24105896
Fabrikantnummer: 2CPX031121R9999
ABB Componenten UK600 Montageplaat Gegalvaniseerd, uk64
Artikelnummer: 24105874
Fabrikantnummer: 2CPX031417R9999
ABB Componenten UK600 Din-Rail binnenwerk, 1-rij, uk61
Artikelnummer: 24105875
Fabrikantnummer: 2CPX031118R9999
ABB Componenten AK600 Blinddeur TBV ak600, 4R, ral9016
Artikelnummer: 24118189
Fabrikantnummer: 2CPX031152R9999
ABB Componenten AK600 Blinddeur V.V. ventilatie TBV ak600, 4R, ral9016
Artikelnummer: 24118194
Fabrikantnummer: 2CPX031156R9999
ABB Componenten AK600 Ak600 Wifi deur, 4R, ral9016
Artikelnummer: 24118198
Fabrikantnummer: 2CPX031160R9999
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26649276
Fabrikantnummer: 2CPX032566R9999