Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V vert. W.1, polarwit - WNA408B
Artikelnummer: 26679160 | Fabrikantnummer: WNA408B | EAN: 3250617175487
Het productnummer van de fabrikant is WNA408B. Het EAN nummer is 3250617175487. Het interne artikelnummer is 26679160.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK05 |
| Breedte | 75 mm |
| Kleur | Wit |
| Inbouwbreedte | 75 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 2 |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Diepte | 24 mm |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 2 |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Diameter boring (gaten) | 60 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Inbouwhoogte | 145 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Buitendiameter | mm |
| Binnendiameter | mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
WCD Penaarde, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26670571
Fabrikantnummer: WNA100
Wisselschakelaar Verlicht (blauw), W.1, grijs
Artikelnummer: 26679119
Fabrikantnummer: WNA002
2-Polige schakelaar W.1, grijs
Artikelnummer: 26679122
Fabrikantnummer: WNA008
Kruisschakelaar, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679123
Fabrikantnummer: WNA010
Wisselschakelaar Met controle verlichting (rood), W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679124
Fabrikantnummer: WNA003B
Wisselschakelaar, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679125
Fabrikantnummer: WNA001B
Pulsdrukker (maak), W.1, grijs
Artikelnummer: 26679127
Fabrikantnummer: WNA020
Wisselschakelaar Met controle verlichting (rood), W.1, grijs
Artikelnummer: 26679128
Fabrikantnummer: WNA003
Pulsdrukker (wissel), verlicht (blauw), W.1, grijs
Artikelnummer: 26679129
Fabrikantnummer: WNA021
Nood-Uit-schakelaar, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679130
Fabrikantnummer: WNA033
Pulsdrukker (maak), W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679131
Fabrikantnummer: WNA020B
Serie-Pulsdrukker (2X maak, gedeelde ingang), W.1, grijs
Artikelnummer: 26679133
Fabrikantnummer: WNA044
Nood-Uit-schakelaar met sleutelvergrendeling, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679134
Fabrikantnummer: WNA032
WCD Penaarde, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679136
Fabrikantnummer: WNA100B
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26679160
Fabrikantnummer: WNA408B