Nood-Uit-schakelaar, W.1, grijs - WNA033
Artikelnummer: 26679130 | Fabrikantnummer: WNA033 | EAN: 3250617174336
Het productnummer van de fabrikant is WNA033. Het EAN nummer is 3250617174336. Het interne artikelnummer is 26679130.
| Klasse |
Noodstop compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Voedingsspanning lamp | 0 V |
| Type ontgrendeling | Draaiontgrendeling |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Diameter kap | 36.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664601
Fabrikantnummer: WNA401
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664602
Fabrikantnummer: WNA402
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679155
Fabrikantnummer: WNA401B
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1 polarwit
Artikelnummer: 26679157
Fabrikantnummer: WNA403B
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V vert. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679158
Fabrikantnummer: WNA408
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679159
Fabrikantnummer: WNA403
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V vert. W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679160
Fabrikantnummer: WNA408B
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 polarwit
Artikelnummer: 26679164
Fabrikantnummer: WNA402B
Opbouwbehuizing 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679171
Fabrikantnummer: WNA683
Opbouwbehuizing 3-V hor. W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679172
Fabrikantnummer: WNA683B
Opbouwbehuizing 2-V hor. (4X invoer), W.1, grijs
Artikelnummer: 26679173
Fabrikantnummer: WNA685
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager