Fischer TAPBOUT M12X25 RVS DS50 - 80112271
Artikelnummer: 20523554 | Fabrikantnummer: 80112271 | EAN: 8712061054190
Het productnummer van de fabrikant is 80112271. Het EAN nummer is 8712061054190. Het interne artikelnummer is 20523554.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 25 mm |
| Kophoogte | 7.5 mm |
| Kopdiameter | 19 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M12X25 DS50
Artikelnummer: 22663981
Fabrikantnummer: 80712271
Fischer BOUT RVS M12X25 DS50
Artikelnummer: 22664296
Fabrikantnummer: 80912271
Fischer BOUT RVS M12X25 DS50
Artikelnummer: 22664297
Fabrikantnummer: 80912272
Fischer BOUT RVS M12X25 DS50
Artikelnummer: 22664798
Fabrikantnummer: 81512271