Fischer BOUT RVS M12X25 DS50 - 80912272
Artikelnummer: 22664297 | Fabrikantnummer: 80912272 | EAN: 8712061589180
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 25mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, met flens, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80912272. Het EAN nummer is 8712061589180. Het interne artikelnummer is 22664297.
Aanvullende informatie
Flensbout met vertanding DIN6921 M12x 25 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Ja |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 25 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 11.5 mm |
| Kophoogte | 17.62 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X25 DS50
Fischer TAPBOUT M12X25 RVS DS50
Fischer TAPBOUT M12X25 RVS DS50
Fischer TAPBOUT M12X25 RVS DS50
Artikelnummer: 20523554
Fabrikantnummer: 80112271
Fischer SCHROEF RVS M12X25 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X25 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X25 DS50
Artikelnummer: 22663981
Fabrikantnummer: 80712271
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product