Fischer BOUT RVS M12X25 DS50 - 82812272
Artikelnummer: 22667195 | Fabrikantnummer: 82812272 | EAN: 8712061501755
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening torx, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 25mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812272. Het EAN nummer is 8712061501755. Het interne artikelnummer is 22667195.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x 25 lage bolle kop T-55 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 55 mm |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 25 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X25 DS50
Fischer TAPBOUT M12X25 RVS DS50
Fischer TAPBOUT M12X25 RVS DS50
Fischer TAPBOUT M12X25 RVS DS50
Artikelnummer: 20523554
Fabrikantnummer: 80112271
Fischer SCHROEF RVS M12X25 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X25 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X25 DS50
Artikelnummer: 22663981
Fabrikantnummer: 80712271
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product