Fischer BOUT RVS M12X25 DS50 - 81512271
Artikelnummer: 22664798 | Fabrikantnummer: 81512271 | EAN: 8712061382767
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 25mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm,
Het productnummer van de fabrikant is 81512271. Het EAN nummer is 8712061382767. Het interne artikelnummer is 22664798.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7991 M12x 25 verzonken kop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Lengte tot onderkant kop | 25 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 9.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X25 DS50
Fischer TAPBOUT M12X25 RVS DS50
Fischer TAPBOUT M12X25 RVS DS50
Fischer TAPBOUT M12X25 RVS DS50
Artikelnummer: 20523554
Fabrikantnummer: 80112271
Fischer SCHROEF RVS M12X25 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X25 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X25 DS50
Artikelnummer: 22663981
Fabrikantnummer: 80712271
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product