Fischer TAPBOUT M12X45 RVS DS50 - 80112391
Artikelnummer: 20523506 | Fabrikantnummer: 80112391 | EAN: 8712061002238
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf Fischer tapbout, roestvaststaal (RVS), lengte 45mm, draadmaat (M..) 12, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), kwaliteitsklasse A2-70 (RVS), norm DIN 933, volledige draad
Het productnummer van de fabrikant is 80112391. Het EAN nummer is 8712061002238. Het interne artikelnummer is 20523506.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M12x 45 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Kophoogte | 7.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 19 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT M12X45 RVS DS50
Fischer ZESKBOUT 80012391 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012391 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012391 DS50
Artikelnummer: 22660723
Fabrikantnummer: 80012391
Fischer SCHROEF RVS M12X45 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X45 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X45 DS50
Artikelnummer: 22663989
Fabrikantnummer: 80712391
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product