Bailey LED Special Led Par16 gu10 230V 3W 25° BLB effect - 144502
Artikelnummer: 23455945 | Fabrikantnummer: 144502 | EAN: 8714681445020
Het productnummer van de fabrikant is 144502. Het EAN nummer is 8714681445020. Het interne artikelnummer is 23455945.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Special
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | GU10 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Lengte | 51 mm |
| Diameter | 57 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Filament lamp | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 25 - 25 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23455945
Fabrikantnummer: 144502