Bailey Relamp spot GU10 Spot Gu10 set rosé koper geborsteld aluminium verstelbaar - 147144
Artikelnummer: 26724254 | Fabrikantnummer: 147144 | EAN: 8714681471449
Het productnummer van de fabrikant is 147144. Het EAN nummer is 8714681471449. Het interne artikelnummer is 26724254.
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Relamp spot GU10
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Hoogte/diepte | 100 mm |
| Slagvastheid | IK00 |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | GU10 |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Lichtkleur | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Buitendiameter | 93 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Kleur behuizing | Koper |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Ja |
| Max. systeemvermogen | 50 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 60 - 60 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -45 - 50 °C |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Inbouwdiameter | 80 - 80 mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Categorieën | Armaturen |
Bailey Baispot led-lamp gu10 5W reflector 830 3000K 350LM dimbaar
Artikelnummer: 21033518
Fabrikantnummer: 80100040408
Bailey Ecobasic led spot led-lamp gu10 5W reflector 840 4000K 390LM
Artikelnummer: 21268950
Fabrikantnummer: 80100040757
Bailey Ecobasic led spot led-lamp gu10 5W reflector 830 3000K 380LM
Artikelnummer: 21269007
Fabrikantnummer: 80100040756
Bailey Ecobasic led spot led-lamp gu10 6,5W reflector 830 3000K 500LM dimbaar
Artikelnummer: 21571307
Fabrikantnummer: 80100041661
Bailey Baispot led-lamp gu10 5W reflector 864 6400K 420LM
Artikelnummer: 22407203
Fabrikantnummer: 80100041604
Bailey Baispot led-lamp gu10 7W reflector 830 3000K 500LM dimbaar
Artikelnummer: 22407205
Fabrikantnummer: 80100041606
Bailey Baispot led-lamp gu10 5W reflector 842 4200K 450LM
Artikelnummer: 22407207
Fabrikantnummer: 80100041608
Bailey Spot recessed gu10 inbouwspot SYMM >80° - extreem breedstralend schroefklem aluminium
Artikelnummer: 22609314
Fabrikantnummer: 141967
Bailey Spot recessed gu10 inbouwspot SYMM >80° - extreem breedstralend schroefklem aluminium
Artikelnummer: 22609316
Fabrikantnummer: 141969
Bailey Ecobasic led spot led-lamp gu10 7W reflector 830 3000K 580LM
Artikelnummer: 22784393
Fabrikantnummer: 142761
Bailey Ecobasic led spot led-lamp gu10 7W reflector 840 4000K 600LM
Artikelnummer: 22784394
Fabrikantnummer: 142762
Bailey Led reflector MV bee led-lamp gu10 7W reflector
Artikelnummer: 22784476
Fabrikantnummer: 143243
Bailey Led-lamp gu10 5,5W reflector 52LM dimbaar
Artikelnummer: 22823883
Fabrikantnummer: 143307
Bailey Led-lamp gu10 5,5W reflector 247LM dimbaar
Artikelnummer: 22823884
Fabrikantnummer: 143308
Bailey Led-lamp gu10 5,5W reflector 90LM dimbaar
Artikelnummer: 22823885
Fabrikantnummer: 143309
Bailey Led-lamp gu10 5,5W reflector 100LM dimbaar
Artikelnummer: 22823886
Fabrikantnummer: 143310
Bailey LED Special Led Par16 gu10 230V 3W 25° BLB effect
Artikelnummer: 23455945
Fabrikantnummer: 144502
Bailey BaiSpot LED MV PAR16 Led Spot par16 glas gu10 3.5W (35W) 280LM 830 38°
Artikelnummer: 23483315
Fabrikantnummer: 144921
Bailey Ecobasic LED spot Ecopack 5ST led par16 gu10 5W (50W) 370LM 827 38°
Artikelnummer: 23483966
Fabrikantnummer: 144920
Artikelnummer: 26724254
Fabrikantnummer: 147144