Bailey BaiSpot LED MV PAR16 Led Par16 xtra glas gu10 2.4W (50W) 380LM 840 38° klasse B - 146182
Artikelnummer: 23882538 | Fabrikantnummer: 146182 | EAN: 8714681461822
Omschrijving
De Bailey BaiSpot LED MV PAR16 Led Par16 xtra glas gu10 2.4W (50W) 380LM 840 38° klasse B staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
LED PAR16 XTRA Glas GU10 2.4W (50W) 380lm 840 38° Klasse B
Het productnummer van de fabrikant is 146182. Het EAN nummer is 8714681461822. Het interne artikelnummer is 23882538.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI BaiSpot LED Spot PAR16 GU10 2.4W (50W) 380lm 4000K 38° Glas Reflector 235V 50x55mm Klasse B LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiSpot LED MV PAR16
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Overig |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Diameter | 50 mm |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | GU10 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Lichtsterkte | 650 cd |
| Lengte | 55 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 158 lm/W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 380 - 380 lm |
| Lampvermogen | 2.4 - 2.4 W |
| Min. aantal schakelcycli | 25000 |
| Nom. stroom | 27 - 27 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 380 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 38 - 38 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | B |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey BaiSpot LED MV PAR16 Led Par16 xtra glas gu10 2.4W (50W) 380LM 840 38° klasse B
Artikelnummer: 23882538
Fabrikantnummer: 146182