Bailey Ecoplus LED spot Led Par16 dag/nacht sensor gu10 4.5W (50W) 300LM 827 110° - 146940
Artikelnummer: 26724241 | Fabrikantnummer: 146940 | EAN: 8714681469408
Het productnummer van de fabrikant is 146940. Het EAN nummer is 8714681469408. Het interne artikelnummer is 26724241.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Ecoplus LED spot
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Diameter | 50 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | GU10 |
| Lengte | 56 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 67 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 4.5 - 4.5 W |
| Min. aantal schakelcycli | 10000 |
| Lichtstroom | 300 - 300 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 40 - 40 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 300 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 110 - 110 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder 250V 100W gu10 wit steekfitting
Artikelnummer: 20066279
Fabrikantnummer: ZGU10250V
Bailey Lamphouder 2a 250V T250 side 250MM gu10 wit opbouwfitting
Artikelnummer: 21381563
Fabrikantnummer: 141234
Bailey Montageset 2a 250V kabel 0.75MM2 gu10 wit aansluitelement + fitting
Artikelnummer: 21777056
Fabrikantnummer: 141202
Bailey Spot recessed spot hoogvolt halogeenlamp 3-50W ip20 gu10
Artikelnummer: 22609313
Fabrikantnummer: 141966
Bailey Spot recessed gu10 inbouwspot SYMM >80° - extreem breedstralend schroefklem aluminium
Artikelnummer: 22609314
Fabrikantnummer: 141967
Bailey Spot recessed gu10 inbouwspot SYMM >80° - extreem breedstralend schroefklem wit
Artikelnummer: 22609315
Fabrikantnummer: 141968
Bailey Spot recessed gu10 inbouwspot SYMM >80° - extreem breedstralend schroefklem aluminium
Artikelnummer: 22609316
Fabrikantnummer: 141969
Bailey Ecoplus LED spot Led Par16 dag/nacht sensor gu10 4.5W (35W) 250LM 827 120°
Artikelnummer: 23296697
Fabrikantnummer: 143854
Bailey Relamp spot GU10 Spot Gu10 set alu zwart verstelbaar
Artikelnummer: 23383053
Fabrikantnummer: 144263
Bailey Relamp spot GU10 Spot Gu10 set alu zwart vast
Artikelnummer: 23383051
Fabrikantnummer: 144262
Bailey Relamp outdoor Wandlamp Outdoor 1X gu10 antraciet D-vorm ip44
Artikelnummer: 23524160
Fabrikantnummer: 145109
Bailey Relamp outdoor Wandlamp Outdoor 1X gu10 antraciet vierkant ip44
Artikelnummer: 23524170
Fabrikantnummer: 145110
Bailey Relamp spot GU10 Spot Gu10 set vierkant alu wit verstelbaar
Artikelnummer: 23897054
Fabrikantnummer: 146076
Bailey Relamp spot GU10 Spot Gu10 set vierkant alu zwart verstelbaar
Artikelnummer: 23897055
Fabrikantnummer: 146077
Bailey Halogen lampholder Lamphouder Gu10 2a 250V met aansluitdoos 150MM
Artikelnummer: 25841770
Fabrikantnummer: 146818
Bailey Relamp spot GU10 Spot Gu10 set rosé koper geborsteld aluminium verstelbaar
Artikelnummer: 26724254
Fabrikantnummer: 147144
Bailey Relamp spot GU10 Spot Gu10 set messing goud geborsteld aluminium verstelbaar
Artikelnummer: 26724255
Fabrikantnummer: 147145
Bailey Relamp spot GU10 Spot Gu10 set gun metal geborsteld aluminium verstelbaar
Artikelnummer: 26724256
Fabrikantnummer: 147146
Artikelnummer: 26724241
Fabrikantnummer: 146940