Bailey Big billy led-lamp e27 6W bol 922 2200K 400LM dimbaar - 80100041302
Artikelnummer: 21571288 | Fabrikantnummer: 80100041302 | EAN: 8714681413029
Omschrijving
De Bailey Big billy led-lamp e27 6W bol 922 2200K 400LM dimbaar staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 80100041302. Het EAN nummer is 8714681413029. Het interne artikelnummer is 21571288.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament Big Billy G200 E27 6W 2200K Goud 480lm (41W) Dimbaar 230V-240V 922 320° 200x265mm DECO LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Big Family
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lengte | 265 mm |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Diameter | 200 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Lampvorm | Bol |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 80 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Ja |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 6 - 6 W |
| Lampaanduiding | G200 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Min. aantal schakelcycli | 10000 |
| Lichtstroom | 480 - 480 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 2200 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Nom. stroom | 28 - 28 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 480 lm |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Big billy led-lamp e27 6W bol 922 2200K 400LM dimbaar
Artikelnummer: 21571288
Fabrikantnummer: 80100041302