Bailey Led party bulb led-lamp e27 5W peer 190LM - 142436
Artikelnummer: 22718467 | Fabrikantnummer: 142436 | EAN: 8714681424360
Omschrijving
Bailey led-lamp, rood, lengte 108mm, diameter 60mm, energie-efficiëntieklasse A, 5W, voet E27, lichtstroom 190lm, specifieke lichtstroom 38lm/W, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 30000u, lampvorm peer, lampaanduiding A-type, nom. spanning 220 - 240V, nom. stroom 24mA, spanningstype AC,
Het productnummer van de fabrikant is 142436. Het EAN nummer is 8714681424360. Het interne artikelnummer is 22718467.
Aanvullende informatie
BAI BaiColour LED Party Bulb Peer A60 E27 5W 60lm Rood 230V-240V 360° 60x108mm IP44 Plastic Kerst/Feest verlichting LED-lamp voor prikkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Party Bulb
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Kleur behuizing | Overig |
| Lengte | 108 mm |
| Kleur | Rood |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Lampvorm | Peer |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Specifieke lichtstroom lamp | 12 lm/W |
| Nom. stroom | 24 - 24 mA |
| Lichtstroom | 60 - 60 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 60 lm |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product