Data-Aansluiting cat 6. 1-V, W.1, grijs - WNA226
Artikelnummer: 26679145 | Fabrikantnummer: WNA226 | EAN: 3250610099902
Het productnummer van de fabrikant is WNA226. Het EAN nummer is 3250610099902. Het interne artikelnummer is 26679145.
| Klasse |
Datacontactdoos twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Mechanische codering | Ja |
| Aansluitwijze | Overig |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7011 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Schakelmateriaaldiepte | 50 mm |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Met stofbescherming | Ja |
| Categorie | 6 |
| Samenstelling | Basiselement met volle afdekplaat |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Met tekstveld | Nee |
| Met afsluitweerstand | Nee |
| Vloerdoos/vloermontage | Nee |
| Separate aardingsaansluiting | Nee |
| Separate kabeltrekontlasting | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 1 |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Wandgootinbouw | Ja |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Bussen afgeschermd | Ja |
| Afgeschermde behuizing | Ja |
| Kleurcodering | Nee |
| Incl. connectoren | Ja |
| Montagewijze afscherming | Schroef |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 70.3 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70.3 mm |
| Compatible met afdekramen van derden | Ja |
| Categorieën |
Datacontactdoos
Coax en data |
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664601
Fabrikantnummer: WNA401
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664602
Fabrikantnummer: WNA402
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V vert. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679158
Fabrikantnummer: WNA408
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679159
Fabrikantnummer: WNA403
Opbouwbehuizing 2-V hor. (2X invoer), W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679168
Fabrikantnummer: WNA672
Opbouwbehuizing 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679169
Fabrikantnummer: WNA671
Opbouwbehuizing 2-V vert. W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679170
Fabrikantnummer: WNA676
Opbouwbehuizing 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679171
Fabrikantnummer: WNA683
Opbouwbehuizing 2-V hor. (4X invoer), W.1, grijs
Artikelnummer: 26679173
Fabrikantnummer: WNA685
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager