Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M12X 45 RVS a2 - 82812393
Artikelnummer: 23311455 | Fabrikantnummer: 82812393 | EAN: 8712061511174
Het productnummer van de fabrikant is 82812393. Het EAN nummer is 8712061511174. Het interne artikelnummer is 23311455.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 12 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT M12X45 RVS DS50
Artikelnummer: 20523506
Fabrikantnummer: 80112391
Fischer ZESKBOUT 80012391 DS50
Artikelnummer: 22660723
Fabrikantnummer: 80012391
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311455
Fabrikantnummer: 82812393