Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 m12x110 RVS a2 - 82812613
Artikelnummer: 23311495 | Fabrikantnummer: 82812613 | EAN: 8712061511976
Het productnummer van de fabrikant is 82812613. Het EAN nummer is 8712061511976. Het interne artikelnummer is 23311495.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 110 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 12 mm |
| Schroefdraadlengte | 110 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80012611 DS25
Artikelnummer: 22660743
Fabrikantnummer: 80012611
Fischer TAPBOUT 80112611 DS25
Artikelnummer: 22661549
Fabrikantnummer: 80112611
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311495
Fabrikantnummer: 82812613