Fischer SCHROEF STL M4X12 - 92204012
Artikelnummer: 22668532 | Fabrikantnummer: 92204012 | EAN: 8712061075942
Het productnummer van de fabrikant is 92204012. Het EAN nummer is 8712061075942. Het interne artikelnummer is 22668532.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Kleur | Zink |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 12 mm |
| Kopdiameter | 7 mm |
| Kophoogte | 2.6 mm |
| Materiaalkwaliteit | 4.8 (staal) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
FisProfi CARROSRING M4 VERZ DS250
Artikelnummer: 20453693
Fabrikantnummer: 91305004
FisProfi ZESKMOER M4 VERZ DS250
Artikelnummer: 20507735
Fabrikantnummer: 91301004