FisProfi CARROSRING M4 VERZ DS250 - 91305004
Artikelnummer: 20453693 | Fabrikantnummer: 91305004 | EAN: 8712061067039
Het productnummer van de fabrikant is 91305004. Het EAN nummer is 8712061067039. Het interne artikelnummer is 20453693.
| Klasse |
Sluitring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
FisProfi
Toon alle producten van FisProfi |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Met tanding | Nee |
| Buitendiameter | 20 mm |
| Gatvorm | Rond |
| Dikte | 1.2 mm |
| Binnendiameter | 4.3 mm |
| Gehard | Ja |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 4 |
| Afgeschuind | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
FisProfi ZESKMOER M4 VERZ DS250
Artikelnummer: 20507735
Fabrikantnummer: 91301004
Fischer SCHROEF STL M4X12
Artikelnummer: 22668532
Fabrikantnummer: 92204012