FisProfi ZESKMOER M4 VERZ DS250 - 91301004
Artikelnummer: 20507735 | Fabrikantnummer: 91301004 | EAN: 8712061066865
Het productnummer van de fabrikant is 91301004. Het EAN nummer is 8712061066865. Het interne artikelnummer is 20507735.
| Klasse |
Moer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
FisProfi
Toon alle producten van FisProfi |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Halogeenvrij | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met nylonring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Hoogte | 3.2 mm |
| Sleutelwijdte | 7 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Lasbaar | Nee |
| Materiaalkwaliteit | 8 (staal) |
| Model | Moer |
| Buitendiameter | mm |
| RAL-nummer | |
| Aantal gangen per inch | |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
FisProfi CARROSRING M4 VERZ DS250
Artikelnummer: 20453693
Fabrikantnummer: 91305004
Fischer SCHROEF STL M4X12
Artikelnummer: 22668532
Fabrikantnummer: 92204012