Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500 - 80504271
Artikelnummer: 22662708 | Fabrikantnummer: 80504271 | EAN: 8712061393992
Het productnummer van de fabrikant is 80504271. Het EAN nummer is 8712061393992. Het interne artikelnummer is 22662708.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Lengte tot onderkant kop | 25 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 20430060
Fabrikantnummer: 80404271
Fischer TAPBOUT 80104271 DS200
Artikelnummer: 22661316
Fabrikantnummer: 80104271
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22663309
Fabrikantnummer: 80604271
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22663310
Fabrikantnummer: 80604272
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22663311
Fabrikantnummer: 80604273
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS200
Artikelnummer: 22663769
Fabrikantnummer: 80704271
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22662710
Fabrikantnummer: 80504273
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22662709
Fabrikantnummer: 80504272