Fischer TAPBOUT 80104271 DS200 - 80104271
Artikelnummer: 22661316 | Fabrikantnummer: 80104271 | EAN: 8712061103768
Het productnummer van de fabrikant is 80104271. Het EAN nummer is 8712061103768. Het interne artikelnummer is 22661316.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 7 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 25 mm |
| Kophoogte | 2.8 mm |
| Kopdiameter | 7.66 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 20430060
Fabrikantnummer: 80404271
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22663309
Fabrikantnummer: 80604271
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22663310
Fabrikantnummer: 80604272
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22663311
Fabrikantnummer: 80604273
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS200
Artikelnummer: 22663769
Fabrikantnummer: 80704271
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22662710
Fabrikantnummer: 80504273
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22662708
Fabrikantnummer: 80504271
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22662709
Fabrikantnummer: 80504272