Hager A.x/C.x Oproepdrukknop Met afdekraam, A.X/C.X, lichtwit glanzend - WAE1012WG
Artikelnummer: 26684642 | Fabrikantnummer: WAE1012WG | EAN: 3250610065136
Het productnummer van de fabrikant is WAE1012WG. Het EAN nummer is 3250610065136. Het interne artikelnummer is 26684642.
| Klasse |
Miva schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
A.x/C.x
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | DC |
| Kleur | Wit |
| Schakelmateriaaldiepte | 42 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 82 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Schakelmateriaalbreedte | 82 mm |
| Met transformator | Nee |
| Nom. spanning DC | 24 - 24 V |
| Nom. spanning AC | 24 - 24 V |
| Model | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Afdekraam 1-voudig, A.1, rood glanzend
Artikelnummer: 26684407
Fabrikantnummer: WAD6100RG
Afdekraam 1-voudig, A.1, titaan
Artikelnummer: 26684408
Fabrikantnummer: WAD6100TA
Afdekraam 1-voudig, A.1, nachtzwart glanzend
Artikelnummer: 26684409
Fabrikantnummer: WAD6100BG
Afdekraam 1-voudig, A.1, nachtzwart mat
Artikelnummer: 26684410
Fabrikantnummer: WAD6100BM
Afdekraam 1-voudig, tekstveld, A.1, lichtwit glanzend
Artikelnummer: 26684411
Fabrikantnummer: WAD6101WG
Afdekraam 1-voudig, tekstveld, A.1, lichtwit mat
Artikelnummer: 26684412
Fabrikantnummer: WAD6101WM
Afdekraam 1-voudig, tekstveld, A.1, nachtzwart glanzend
Artikelnummer: 26684413
Fabrikantnummer: WAD6101BG
Afdekraam 1-voudig, tekstveld, A.1, nachtzwart mat
Artikelnummer: 26684414
Fabrikantnummer: WAD6101BM
Afdekraam 1-voudig, tekstveld, A.1, titaan
Artikelnummer: 26684420
Fabrikantnummer: WAD6101TA
Afdekraam 1-voudig, A.1, antraciet
Artikelnummer: 26684421
Fabrikantnummer: WAD6100AT
Afdekraam 1-voudig, A.1, lichtwit mat
Artikelnummer: 26684424
Fabrikantnummer: WAD6100WM
Afdekraam 1-voudig, A.1, lichtwit glanzend
Artikelnummer: 26684425
Fabrikantnummer: WAD6100WG
Afdekraam 1-voudig, tekstveld, A.1, antraciet, mat
Artikelnummer: 26684455
Fabrikantnummer: WAD6101AT
Afdekraam 1-voudig, C.1, nachtzwart mat
Artikelnummer: 26684491
Fabrikantnummer: WAD7100BM
Afdekraam 1-voudig, C.1, rood glanzend
Artikelnummer: 26684492
Fabrikantnummer: WAD7100RG
Afdekraam 1-voudig, C.1, titaan
Artikelnummer: 26684494
Fabrikantnummer: WAD7100TA
Afdekraam 1-voudig, C.1, lichtwit mat
Artikelnummer: 26684495
Fabrikantnummer: WAD7100WM
Afdekraam 1-voudig, C.1, antraciet
Artikelnummer: 26684496
Fabrikantnummer: WAD7100AT
Afdekraam 1-voudig, C.1, lichtwit glanzend
Artikelnummer: 26684499
Fabrikantnummer: WAD7100WG
Afdekraam 1-voudig, C.1, nachtzwart glanzend
Artikelnummer: 26684505
Fabrikantnummer: WAD7100BG
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26684642
Fabrikantnummer: WAE1012WG