Berker Noodoproepsyst.oproeptoets+raam berker S.1/B.3/B.7 polarwit mat - 52069909
Artikelnummer: 21066461 | Fabrikantnummer: 52069909 | EAN: 4011334354314
Het productnummer van de fabrikant is 52069909. Het EAN nummer is 4011334354314. Het interne artikelnummer is 21066461.
| Klasse |
Miva schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
berker
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Schakelmateriaalbreedte | 80.5 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 80.5 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 31 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met transformator | Nee |
| Model | Overig |
| Nom. spanning AC | - V |
| Nom. spanning DC | - V |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21066461
Fabrikantnummer: 52069909