Hager Afdekplaat installatiekast ud42a1/ud42c1/ud42f1 500x600x50mm ip30 - US42A1
Artikelnummer: 11455948 | Fabrikantnummer: US42A1 | EAN: 3250616291652
Het productnummer van de fabrikant is US42A1. Het EAN nummer is 3250616291652. Het interne artikelnummer is 11455948.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 500 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 50 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 600 mm |
| Snelsluiting | Ja |
| Aantal rijen | 4 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 11455948
Fabrikantnummer: US42A1