Hager Deur kast/lessenaar aanslagdeur H225MM B285MM D15MM staal - VA12K
Artikelnummer: 22721058 | Fabrikantnummer: VA12K | EAN: 3250616410817
Het productnummer van de fabrikant is VA12K. Het EAN nummer is 3250616410817. Het interne artikelnummer is 22721058.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Volta
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 285 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Hoogte | 225 mm |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Ja |
| Diepte | 22 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Model | Aanslagdeur |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22721058
Fabrikantnummer: VA12K