Hager Volta Kabelkanaalkap, volta - VZ412
Artikelnummer: 25659510 | Fabrikantnummer: VZ412 | EAN: 3250616411623
Het productnummer van de fabrikant is VZ412. Het EAN nummer is 3250616411623. Het interne artikelnummer is 25659510.
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Volta
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 288 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Ja |
| Type schroefdraad | Geen |
| Dikte | 1 mm |
| Model | Overig |
| Hoogte | 89.8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Aantal connectorgaten | |
| Geschikt voor kabeldiameter | - mm |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | - |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager