Mepac Plugclip nagel 16/19MM grijs - 421415
Artikelnummer: 10344004 | Fabrikantnummer: 421415 | EAN: 8714017214153
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Mepac PCN spijkerclip, kunststof, grijs, met spijker, rond, spijkerdiameter 2.5mm, spijkerlengte 40mm, gehard stalen spijker, geschikt voor diameter 16 - 19mm, kwaliteit polyamide (PA), oppervlaktebescherming geen (onbehandeld)
Het productnummer van de fabrikant is 421415. Het EAN nummer is 8714017214153. Het interne artikelnummer is 10344004.
Aanvullende informatie
Mepac - PCN 16/19 G - Plugclip nagel 16/19mm grijs - verpakt per 100 Stuk in Kartonnen doos
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Mepac
Specificaties
| Klasse |
Spijkerclip
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mepac
Toon alle producten van Mepac |
| Serie |
Plugclip
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Dubbele uitvoering | Nee |
| Spijkerdiameter | 2.5 mm |
| Spijkerlengte | 40 mm |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Met schroef | Nee |
| Met spijker | Ja |
| Geschikt voor diameter | 16 - 19 mm |
| Bevestigingswijze | Spijker |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Categorieën |
Zadels en spijkerclips
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Mepac Plugclip nagel 16/19MM grijs
Mepac Kabelbuisklem 16-25MM kunststof
Mepac Kabelbuisklem 16-25MM kunststof
Mepac Kabelbuisklem 16-25MM kunststof
Artikelnummer: 10343596
Fabrikantnummer: 416111
Huidige product