Mepac Plugclip nagel duo 16/19MM grijs - 421715
Artikelnummer: 20070524 | Fabrikantnummer: 421715 | EAN: 8714017217154
Omschrijving
Mepac DPCN spijkerclip, kunststof, grijs, met spijker, dubbele uitvoering, rond, spijkerdiameter 2.5mm, spijkerlengte 40mm, gehard stalen spijker, geschikt voor diameter 16 - 19mm, kwaliteit polyamide (PA), oppervlaktebescherming geen (onbehandeld)
Het productnummer van de fabrikant is 421715. Het EAN nummer is 8714017217154. Het interne artikelnummer is 20070524.
Aanvullende informatie
Mepac - DPCN 16/19 G - Plugclip nagel duo 16/19mm grijs - verpakt per 100 Stuk in Kartonnen doos
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Mepac
Specificaties
| Klasse |
Spijkerclip
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mepac
Toon alle producten van Mepac |
| Serie |
Plugclip
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Spijkerdiameter | 2.5 mm |
| Spijkerlengte | 40 mm |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Dubbele uitvoering | Ja |
| Met schroef | Nee |
| Met spijker | Ja |
| Geschikt voor diameter | 16 - 19 mm |
| Bevestigingswijze | Spijker |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Categorieën |
Zadels en spijkerclips
Installatiemateriaal |
Huidige product