Mepac Plugclip schroef 16/19MM grijs - 421465
Artikelnummer: 10344001 | Fabrikantnummer: 421465 | EAN: 8714017214658
Omschrijving
Mepac PCS spijkerclip, kunststof, grijs, rond, spijkerdiameter 3mm, spijkerlengte 42mm, gehard stalen spijker, geschikt voor diameter 16 - 19mm, kwaliteit polyamide (PA), oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), met schroef, bevestigingsdiepte 40mm, schroefdiameter (metrisch) 3mm,
Het productnummer van de fabrikant is 421465. Het EAN nummer is 8714017214658. Het interne artikelnummer is 10344001.
Aanvullende informatie
Mepac - PCS 16/19 G - Plugclip met schroef 16/19mm grijs - verpakt per 100 Stuk in Kartonnen doos
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Mepac
Specificaties
| Klasse |
Spijkerclip
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mepac
Toon alle producten van Mepac |
| Serie |
Plugclip
Toon alle producten in deze serie |
| Bevestigingswijze | Schroef |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Dubbele uitvoering | Nee |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Spijkerlengte | 42 mm |
| Spijkerdiameter | 3 mm |
| Met schroef | Ja |
| Geschikt voor diameter | 16 - 19 mm |
| Met spijker | Nee |
| Schroeflengte | 37 mm |
| Bevestigingsdiepte | 40 mm |
| Schroevendiameter | 3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product