Phoenix Contact Inductieve koppeling Nearfi PD 2a eth R - 1234225
Artikelnummer: 26559735 | Fabrikantnummer: 1234225 | EAN: 4063151337278
Het productnummer van de fabrikant is 1234225. Het EAN nummer is 4063151337278. Het interne artikelnummer is 26559735.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Inductieve koppeling
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 39 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 86 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact sacc-M12MRD-4Q SH PN
Artikelnummer: 20126186
Fabrikantnummer: 1554539
Phoenix Contact sacc-M12MR-5con-PG9-M
Artikelnummer: 20127422
Fabrikantnummer: 1681473
Phoenix Contact sacc-M12MS-5con-PG11-M PWR
Artikelnummer: 20124032
Fabrikantnummer: 1404417
Phoenix Contact sacc-M12MS-5con-PG9-M
Artikelnummer: 20127419
Fabrikantnummer: 1681460
Phoenix Contact prot afdichtdop kabelinvoer 12 metrisch zwart
Artikelnummer: 20100362
Fabrikantnummer: 1680539
Phoenix Contact NBC-MSD/ 5,0-93B/r4ac sco
Artikelnummer: 20124176
Fabrikantnummer: 1407501
Phoenix Contact NBC-MSD/10,0-93B/r4ac sco
Artikelnummer: 20839523
Fabrikantnummer: 1407502
Phoenix Contact NBC-MSD/ 1,0-93B/r4ac sco
Artikelnummer: 20839616
Fabrikantnummer: 1407499
Phoenix Contact RJ45-conn.cat5e 8-P,GRS
Artikelnummer: 20671589
Fabrikantnummer: 1656725
Phoenix Contact sacc-M12MRD-4Q SH
Artikelnummer: 20126171
Fabrikantnummer: 1553624
Phoenix Contact Netwerkkabel NBC-M12MSD/ 2,0-93B/r4ac
Artikelnummer: 21099943
Fabrikantnummer: 1407500
Phoenix Contact sacc-MRD-4PTL SH PN sco
Artikelnummer: 21150004
Fabrikantnummer: 1424684
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 1M
Artikelnummer: 20125610
Fabrikantnummer: 1518423
Phoenix Contact Sensor/actorkabel met connector | 1518436
Artikelnummer: 21273998
Fabrikantnummer: 1518436
Phoenix Contact sacc-MSD-4qo SH PN sco
Artikelnummer: 22420065
Fabrikantnummer: 1411068
Phoenix Contact NBC-MSD/ 5,0-93B/MSD sco
Artikelnummer: 20838339
Fabrikantnummer: 1407526
Phoenix Contact NBC-MSD/10,0-93B/MSD sco
Artikelnummer: 20837453
Fabrikantnummer: 1407527
Phoenix Contact sacc-MSD-4qo SH eth sco
Artikelnummer: 20838871
Fabrikantnummer: 1411066
Phoenix Contact PATCHKBL 1407497
Artikelnummer: 23353464
Fabrikantnummer: 1407497
Phoenix Contact Netwerkkabel NBC-M12MSD/ 2,0-93B/M12MSD
Artikelnummer: 23353428
Fabrikantnummer: 1407525
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 26559735
Fabrikantnummer: 1234225