Hager Buitenopstellingskast Polyester Verdeelzuil, bouwgrootte 175, leeg, 1710x583x277 MM - ZAL175
Artikelnummer: 22713674 | Fabrikantnummer: ZAL175 | EAN: 3250611070641
Het productnummer van de fabrikant is ZAL175. Het EAN nummer is 3250611070641. Het interne artikelnummer is 22713674.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Buitenopstellingskast
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Inbouwdiepte | 150 mm |
| Kleur | Grijs |
| Functiebehoud | Geen |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 277 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Type deur | Enkel |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Aantal rijen | 5 |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Hoogte | 1710 mm |
| Breedte | 583 mm |
| Aantal modulen | 120 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Plaatdikte kast | 3.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Montagewijze | Sokkel (ondergronds) |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Plaatdikte deur/deksel | 3.5 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Nom. stroom (In) | A |
| Soort coating | Overig |
| Inwendige diepte | 202 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22713674
Fabrikantnummer: ZAL175