Siemens Sitop CNX8600 4x10a - 6EP44378XB000CY0
Artikelnummer: 21135886 | Fabrikantnummer: 6EP44378XB000CY0 | EAN: 4025515154495
Het productnummer van de fabrikant is 6EP44378XB000CY0. Het EAN nummer is 4025515154495. Het interne artikelnummer is 21135886.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 60 mm |
| Inbouwbreedte | 60 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 150 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 2 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Max. uitgangsstroom 3 | 10 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 24 V |
| 1e Secundaire spanning | 5 - 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 10 A |
| 2e Secundaire spanning | 5 - 24 V |
| 3e Secundaire spanning | 5 - 24 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens Sitop psu8600 40a/4x10a PN
Artikelnummer: 20457714
Fabrikantnummer: 6EP34378MB002CY0
Siemens Sitop psu8600 20a/4x5a PN
Artikelnummer: 20457712
Fabrikantnummer: 6EP34368MB002CY0
Siemens Sitop psu8600 20a PN
Artikelnummer: 20457718
Fabrikantnummer: 6EP34368SB002AY0
Siemens Sitop psu8600 40a PN
Artikelnummer: 21135873
Fabrikantnummer: 6EP34378SB002AY0
Siemens Sitop psu8200 24 V/40 A
Artikelnummer: 22351729
Fabrikantnummer: 6EP34378SB000AY0