Siemens SMELTPATR 3NC3432-1U - 3NC34321U
Artikelnummer: 21192926 | Fabrikantnummer: 3NC34321U | EAN: 4001869502892
Omschrijving
Siemens smeltpatroon (mes)
Het productnummer van de fabrikant is 3NC34321U. Het EAN nummer is 4001869502892. Het interne artikelnummer is 21192926.
Aanvullende informatie
SITOR fuse link, with slotted blade contacts, NH3, In: 400 A, aR, Un AC: 1250 V, Un DC: 440 V, front indicator SITOR fuse link SENTRON 3NC3 for SITOR semiconductor fuses. As an important component of the SENTRON protection components for electrical install
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 400 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH3 |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 95 W |
| Nom. (meet)spanning AC | 1250 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 440 V |
| Nom. schakelvermogen AC | 100 kA |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product