Siemens VERSCHILS 5SV8001-6KK - 5SV80016KK
Artikelnummer: 21165820 | Fabrikantnummer: 5SV80016KK | EAN: 4001869397627
Het productnummer van de fabrikant is 5SV80016KK. Het EAN nummer is 4001869397627. Het interne artikelnummer is 21165820.
| Klasse |
Verschilstroom-relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 54 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Hoogte | 85 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Diepte | 68 mm |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.02 s |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Indicatie verschilstroom | Ja |
| Functie | Voor wisselstroomnet |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 10 s |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | 30 - 30 mA |
| Spanningsmeetbereik | 184 - 276 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Shunt release DC24-48V
Artikelnummer: 20433624
Fabrikantnummer: 5ST3031
Siemens Fault signal contact 2oe
Artikelnummer: 20433645
Fabrikantnummer: 5ST3022
Siemens Storingscontact 1no/1NC
Artikelnummer: 10368367
Fabrikantnummer: 5ST3020
Siemens Fault signal contact 2S
Artikelnummer: 20433670
Fabrikantnummer: 5ST3021
Siemens Shunt release ac110-415V
Artikelnummer: 20433690
Fabrikantnummer: 5ST3030
Siemens Hulpcontact 1M/1V
Artikelnummer: 10368349
Fabrikantnummer: 5ST3010
Siemens Current relay DC110V+6KL.
Artikelnummer: 20456830
Fabrikantnummer: 5ST3041
Siemens Current relay DC24V+6KL.
Artikelnummer: 20456852
Fabrikantnummer: 5ST3042
Siemens Current relay ac230v+2kl.
Artikelnummer: 20456876
Fabrikantnummer: 5ST3043
Siemens Current relay DC24V+2KL.
Artikelnummer: 20456890
Fabrikantnummer: 5ST3045
Siemens Current relay ac230v+6kl.
Artikelnummer: 20456893
Fabrikantnummer: 5ST3040
Siemens Auxiliary switch 2oe
Artikelnummer: 20433684
Fabrikantnummer: 5ST3012
Siemens Current relay.DC110V+2KL.
Artikelnummer: 20456897
Fabrikantnummer: 5ST3044
Siemens As+testbutton 1no1nc,low power
Artikelnummer: 20433764
Fabrikantnummer: 5ST30132
Siemens As+testbutton 1no1nc
Artikelnummer: 20433755
Fabrikantnummer: 5ST30102
Siemens Auxiliary switch 2S small power
Artikelnummer: 20433761
Fabrikantnummer: 5ST3014
Siemens Auxiliary switch 1s1oe small power
Artikelnummer: 20433757
Fabrikantnummer: 5ST3013
Siemens Fc+test-+acknowl.button 1no1nc
Artikelnummer: 20433754
Fabrikantnummer: 5ST30202
Siemens Handle locking device for MCB
Artikelnummer: 20545700
Fabrikantnummer: 5ST3806