Siemens VERSCHILS 5SV8706-0KK - 5SV87060KK
Artikelnummer: 21165663 | Fabrikantnummer: 5SV87060KK | EAN: 4001869397702
Het productnummer van de fabrikant is 5SV87060KK. Het EAN nummer is 4001869397702. Het interne artikelnummer is 21165663.
| Klasse |
Verschilstroom-relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 33 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte | 299 mm |
| Diepte | 284 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Indicatie verschilstroom | Nee |
| Functie | Voor wisselstroomnet |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens MRCD type A 230vac LCD
Artikelnummer: 20545489
Fabrikantnummer: 5SV81016KK
Siemens RCM analog type A
Artikelnummer: 20545493
Fabrikantnummer: 5SV80006KK
Siemens VERSCHILS 5SV8001-6KK
Artikelnummer: 21165820
Fabrikantnummer: 5SV80016KK
Siemens VERSCHILS 5SV8200-6KK
Artikelnummer: 21173349
Fabrikantnummer: 5SV82006KK
Siemens TOEBEHLSP 5SV8906-1KK
Artikelnummer: 22604728
Fabrikantnummer: 5SV89061KK